AHŞAP YANGIN YALITIMI

Ahşap Yangını Ürünleri

Ahşap yangın yalıtımı yapmak binalarınızın ve yapılarınızın korunması için önem arz eden durumlardan bir tanesidir. Yangın tehlikesini engellemek için yapılması gereken yangın yalıtımı için doğru ürünler kullanmak gerekmektedir. Zira standartlara uygun olmayan ürünler nedeniyle yangınlar çıkabilmekte ve maddi ve manevi zararlara yol açabilmektedir. Sevdiklerinizin hayatını korumak, iş güvenliğiniz için önlemler almak adına yapılması gereken ahşap yangını yalıtımı için Ay yalıtım olarak size özel geliştireceğimiz projelerimizden yararlanabilirsiniz. 

Ahşap doğası gereği yanıcı ve tutuşturucu özelliği bulunan bir malzemedir. Dekoratif olarak güzel görüntüsü ve kolay işlenebilirliği nedeniyle tercih edilen ahşap, yangınlarında en önemli nedenleri arasında yer almaktadır. Önlem alınmayan durumlarda can kaybına neden olabilecek durumlar ortaya çıkabilmektedir. 

Ay Yalıtım olarak evinizi ve işinizi korumaya dönük olarak ahşap yangın koruma sistemlerimiz için bizimle iletişime geçebilir ve projeleriniz için çalışma yaptırabilirsiniz. 

Whatsapp
Whatsapp