POLYUREA ZEMİN KAPLAMA

poliüre zemin kaplama sistemleri

POLYUREA ZEMİN KAPLAMA NEDİR ?

Zemin Kaplama uygulamalarında hızlı kürlenme özelliğiyle yapılacak zemin kaplama projelerinin son derece problemsiz iş çıkarmasını sağlayan özel bir polymer teknoloji malzemesidir. Polyurea zemin kaplama içerisinde üstün özelliklere sahip ve diğer sistemlerle kıyas edilemeyecek kadar profesyonel seviyededir.

Saf polyurea özellikte olan bu malzeme birçok kirletici kimyasallara karşı dayanıklıdır. Su geçirmez olması sayesinde yapılan uygulamada sorun çıkmaz. Polyurea zemin kaplama renklendirme özelliği , sürtünme ve UV dayanımı olan ,ek yer (alan genişliği- kalınlığı farketmez ) oluşturmadan uygulanan, çatlakları kapatan yapıcı onarım izolasyon malzemesidir.

İzolasyonda işçilik hataları barındırmaz ve kısa sürede proje bitimini gerçekleştirir. Dünyada gelişimi devam ettiren son teknolojik malzeme polyurea'dır. Polyurea "Poliüre" olarak da adlandırılmaktadır. 

Polyurea Kaplama Uygulama ve Nedenleri :

Uygulamada eğitimini almış ekip ve ekipmanlarla birlikte yapılacak olan zemin aşınma direncine karşı yüksek mukavemette olması gerekir. Yüzey hazırlığı ve kalite kontrol isteyen projeler için firmamızda bilgi edinebilirsiniz. Farklı formüllerle daha farklı zeminlerde kullanımı arttırmak için Duayen üretimi ile firmamız çalışmalarına devam ettirmektedir.

 

İyi Bir Yalıtım İçin Önceliğimiz :

 

- Polyurea bilgisi ile donanmış çalışan işçilerimiz

- Yapılacak uygulamadan önce makine temizliği

Zeminin astar uygulaması ve oluşan fiziksel olumsuzluklardan arındırılması

- İklim şartlarına göre çalışma tarihinin belirlenmesi

- Son olarak Zemin Kaplaması için yapılacak Duayen malzemesi kullanılması önemlidir. 

Doğru tercih + doğru ürün = müşteri memnuniyeti

Whatsapp
Whatsapp