Sprey Polyurea Uygulamasının Avantajları

Su Yalıtımında Yeni Nesil Teknoloji

Sprey Polyurea Uygulamasının Avantajları

Polyurea en uzun ömürlü yapı izolasyon malzemesidir. İklim şartlarına bağlı olarak sprey polyurea uygulaması yapılmış bir alan 20 ile 50 yıl arasında dayanım gösterir. 

Polyurea yapı kimyasalı olarak ortaya çıkışından günümüze endüstriyel alanlar ve konutlar için vazgeçilmez bir yalıtım ürünü olarak kullanılmakadır. En büyük avantajı kullanımı kolay ve uzun ömürlü bir yapıya sahip olmasından gelmektedir. Hemen hemen her yüzeyde kullanılanılabilen yapısı sayesinde su sızıntıları, kar yüzünden ortaya çıkan su yalıtım sorunlarının çözümünde kullanılan en güçlü ve teknolojik yalıtım malzemesidir.

1. Kullanım Alanlarının Çokluğu 

Teraslardan, çatılara, garajlardan, su depolarına, fabrikalardan endüstriyel alanlara kadar hemen her noktada uygulanabilen bir yalıtım ürünüdür. 

2. Kolay Uygulama Sağlaması

Sprey sistemi ile birlikte polyurea en kolay uygulanabilen yalıtım malzemesi ürünüdür.

3. Hızlı Kuruma

Polyurea 20 saniye içerisinde katılaşır 1 saat içerisinde tam kuruma sağlar. 24 saat içerisinde de %100 dayanım gösterir.

4. Uzun Ömürlü

Polyurea en uzun süreli ( 20-50 arası ) izolasyon ürünüdür. İklim şartlarına bağlı olarak değişkenlik gösteren bir ömür yapısı vardır.

Ay Yalıtım olarak polyurea su yalıtım işlerinizin en hızlı ve doğru projelendirme ile birlikte yapılacağının garantisini veriyoruz.

Ay yalıtım Duayen polyurea için tüm uygulamalarında 5 yıl taahhür vermektedir.

Sprey Polyurea Uygulamasının Avantajları
Whatsapp
Whatsapp