Sprey Polyurea ve soğuk iklim

Polyurea Dört Mevsim Koruma Sağlar

Polyurea uygulama dışında iklim, sıcaklık ve nem gibi özelliklere ekstra dayanım gösteren bir malzemedir. Sadece uygulama yaparken uygulama ortamının ısısının 8 santigrat ve üstü olmasına dikkat edilmelidir. Islak bir zemine uygulanmaması ve yüzeyin mutlaka kuru ve temizlenmiş olması gerekmektedir.

Polyurea kimyasal dayanımı en üst seviyede bir yalıtım malzemesi olduğu için ortam şartlarına diğer yalıtım ve izolasyon malzemelerinden daha fazla uyum sağlar. UV dayanımı sayesinde güneş ışınlarından etkilenmez ve dakikada 200 santigrat dereceye kadar sıcaklığa maruz kalsada dayanım gösterir. 

20 saniye gibi kısa bir sürede kuruma gösteren, uygulama sonrası 2 saat gibi kısa bir sürede de tam dayanım sağlayan bir malzeme olmasının yanında polyurea, her mevsim şartlarına dayanıklı ve uzun ömürlü bir yalıtım ürünüdür. 20-50 yıl kadar ömüre sahip olan malzeme, hemen hemen her yüzeyde kullanılır ve kesin bir şekilde su izolasyonu sağlar. Polyurea dışında hiç bir malzeme bu kadar iyi bir su yalıtımı sağlayamaz. Sorunu yüzeylerde dahi uygulandığı alanı tam bir izolasyon içerisine alan polyurea, giderleri düzgün çalışan bir alan içerisinde istenilen ve yapılan tüm su testlerini başarı ile geçebilecek bir üründür.

Ek yersiz çalışma imkanı sunan polyurea, tamirat konusunda da masrafsız ve uzun ömürlü bir çözüm sunar. Darbe alan, yüzeyi düzleştirilmeden yapılan uygulamalar nedeniyle şişen ve üstünde güçlü bir ağırlık unsuru nedeniyle kırılan malzemeyi tamir etmek için yapılması gereken tek şey sadece kırılım gösterilen alana tekrar sprey polyurea uygulaması yapılmasıdır. 

Polyurea 2mm gibi bir tabaka alan oluşturarak su izolasyonu konusunda kesin bir çözüm sunar. Ay yalıtım olarak sizlerin tüm alanlarınızda aradığınız şartları karşılacak projeler için bize ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Whatsapp