Polyurea ve Hijyen

Polyurea her yerde güvenle kullanın

Polyurea bir çok bağımsız denetim laboratuvarı tarafından onaylanmış test belgesine sahip bir yalıtım malzemesidir. Bir çok kalite standartına uyum sağlayan polyurea'nın en önemli laboratuvar belgelerinden bir taneside hijyen belgesine sahip olmasıdır. UV dayanımını sonsuz olan polyurea, aynı zamanda aşınma ve yük taşıma konularında da muazzam dayanıklılık gösteren bir üründür. 

Polyurea bu özellikleri sayesinde özellikle su havzaları oluşturmak ya da yapı inşa ile ortaya konulan su depolarının korozyona karşı dayanımını sağlayan yegane yalıtım malzemesidir. Bakteri oluşumu olmayan polyurea sayesinde içme suları ya da kullanım sularında güvenle kullanabilirsiniz. Bir çok su boru hattında dayanıklılığı ve ömrü uzatmak için kullanılan polyurea sayesinde su hiç bir yabancı kimyasal veya biyolojik zararlı maddeye maruz kalmadan su deposu içerisinde kullanılabilmektedir. Hijyen günümüzde en dikkat edilmesi gereken unsurlardan bir tanesi olduğu göz önüne alınırsa bu durumun ne kadar önemli bir özellik olduğu ortaya çıkacaktır. Hastane depolarından, su depolarına, tarımsal depolardan su havzalarına kadar bütün yapı inşa alanlarında kullanılabilen polyurea bu özelliği ile birlikte rakiplerinden bir adım önde olan bir yalıtım malzemesidir.

Polyurea ve hijyen ilişkisi birbirini tamamlayan ve kullanıcılarının sorunlarına çözüm getiren bir uyumdadır. Günümüzde en önemli konularında başında gelen halk ve kamu sağlığı için gerekli olan dayanımlı yapı malzemelerinin günümüzde geldiği son teknoloji olan polyurea uygulaması sayesinde, hijyen durumunu önemli olan yapılarınızda tüm test ve onaylardan geçmiş olan bu yalıtım malzemesini güvenle kullanabilirsiniz. 

Ay yalıtım olarak polyurea kullanımında duayen MS serisi saf polyurea kullanarak dayanımsız ve çözülmeye müsait hibrit ürünler kesinlikle kullanılmamaktadır. Tüm yapılarınızda güvenle kullanabileceğiniz ve tüm resmi belgeleri alınmış saf polyurea serisi kullanılmaktadır. Tüm sorularınız için teknik departmanız ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
Whatsapp