polyurea zemin kaplama avantajları

Zemin Kaplamada Yeni Nesil Teknoloji

Polyurea zemin kaplama çözümleri sizlerin istediğiniz tüm alanlarda açık ya da kapalı alan farketmeksizin kullanım alanı oluşturmanızı sağlayan yeni nesil bir teknolojik üründür. Sprey sistem ile kullanılan polyurea zemin kaplama ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda tam ihtiyacınıza yönelik çözüm için geliştirilmiş zemin yapı ürünüdür. 

Polyurea zemin kaplamanın avantajları arasında sayılabilecek en önemli özellik, kolay uygulanabilir olması ve deforme olmadan çok uzun süreler kullanım alanına sahip olmanızı sağlayan bir yapıda olmasıdır. Otopark zeminleri, görme engelli yolları, laboratuvar zeminleri, tavuk fabrikaları, et fabrikaları ve aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm alanlarda kullanıma müsait, hijyen ve resmi belgeleri tam bir zemin kaplama malzemesidir. 

Endüstriyel alanlarınızın tamamında, konutlarınızın ve yaşam alanlarınızın istediğiniz her noktasında kullanabileceğiniz bir zemin kaplama malzesi olması, polyurea'nın en büyük avantajlarında bir tanesidir. Ay yalıtım endüstriyel zemin kaplama, konut zemin kaplama ve villa zemin kaplama konularında duayen saf polyurea ürünleri kullanmaktadır. Yapı sektörünün tüm alanlarında sizlere özel olarak geliştirdiğimiz proje ve uygulamalar ile sorunlarınıza kalıcı çözümler getirmekteyiz. Türkiye'de ve dünyada gerçekleştirdiğimiz bir çok projede uzun ömürlü ve dayanımı yüksek, kaliteden taviz vermeyen profesyonel insan kaynağı ile sizlere hizmet vermeyi amaç edinmiş bir kuruluş olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Tüm referanslarımızı görmek için lütfen tıklayınız.

 

Whatsapp
Whatsapp